Galeria Lubmar - odzież ostrzegawcza i odblaski

W naszej ofercie odblaskowej znajdziecie: odblaski, kamizelki odblaskowe, narzutki ostrzegawcze, odzież ostrzegawczą, a nawet mini miasteczko drogowe dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś dla siebie, aby zwiększyć bezpieczeństwp na drodze. Nośmy odblaski i dawajmy tym samym przykład innym. Zapraszamy do kontaktu.

Odzież z odblaskiem

Odzież z odblaskiem

Wygodnie, modnie i bezpiecznie! Nasza odzież z odblaskami to wysokiej jakości produkty takie jak kamizelki odblaskowe, czapki lub opaski na rękę. Niewielkie elementy odblaskowe na odzieży dają możliwość zauważenia nas na drodze. Sprawdź!

Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskowe

Gadżety odblaskowe dla małych i dużych. Breloki i maskotki z odblaskami są uwielbiane i chętnie noszone przez dzieci i młodzież. A co Wy na to aby podarować komuś bliskiemu maskotkę z odblaskami? Mały drobiazg, wielka przyjemność.

Produkty dla drogowców

Produkty dla drogowców

Firma Lubmar przygotowałą również ofertę dla drogowców. Oto co u nas znajdziesz: kamizelki odblaskowe, odzież ostrzegawczą, flary ostrzegawcze, tarcza STOP, znak STOP i wiele innych niezbędnych elementów. Zapraszamy sredecznie do kontaktu!

Kamizelki moto dla motocyklistów

Kamizelki moto dla motocyklistów

Odzież motocyklistów często jest ciemna i nie widoczna dla innych kierowców na drodze. Przygotowaliśmy dla motocyklistów kamizelki odblaskowe które zwiększą ich widoczność na drodze!

Odblaski dla służb mundurowych

Odblaski dla służb mundurowych

Kamizelki odblaskowe - Policja, straż miejska, straż graniczna i inne służby mundurowe mają obowiazek nosić odzież ostrzegawczą. W naszej ofercie znajdziesz: kamizelki odblaskowe z nadrukiem...

Odzież Ostrzegawcza

Odzież Ostrzegawcza

Odzież ostrzegawcza specjalnie przygotowana dla pracowników drogowych, pracowników budowlanych czy osób kierujących ruchem drogowym. W ofercie kamizelki odblaskowe, narzutki ostrzegawcze, kaski z obdlaskami i wiele innych. Zwiększ swoje bezpieczeństwo w pracy.