Odblaski dla motocyklisty

Motocyklisto – daj szansę innym użytkownikom dróg aby zauważyli Cię w odpowiednim momencie! To motto skłoniło nas do przygotowania odblaskowej oferty dla zapalonych użytkowników różnego rodzaju motocykli.Kamizelki odblaskowe motocyklowe

Tradycyjny strój motocyklisty to strój w kolorze czarnym a tym samym nie dającym się zauważyć po zmroku. Dlatego zachęcamy wszystkich zwolenników dwuśladów do ubrania podczas jazdy naszej kamizelki z pasem odblaskowym czy też samego pasa odblaskowego.
Motocyklisto niech Twoja widoczność na drodze będzie Twoim i innych, napotkanych na drodze kierowców, bezpieczeństwem.

Zapraszamy do zakupu naszych kamizelek odblaskowych motocyklowych oraz pasów odblaskowych.

Kamizelki mogą być wykonane z materiału siateczkowego w kolorze czarnym lub dzianiny poliestrowej w kolorze kanarkowym, z naszytymi pasami taśmy odblaskowej w kolorze srebrnym, białym lub fluorescencyjnym żółtym o szerokości 50mm. Natomiast pasy odblaskowe zapinane są na klamrę zatrzaskową i posiadają regulację długości. Wykonane z mikropryzmatycznej taśmy odblaskowej w kolorze białym lub fluorescencyjnym żółtym o szerokości 50mm oraz dzianinowej w kolorze fluorescencyjno żółtym lub pomarańczowym z naniesionym srebrnym odblaskiem.
Zarówno taśmy na kamizelkach jak i na pasach spełniają wymagania normy EN ISO 20471:2013.

Dodatkowo na kamizelkach motocyklowych istnieje możliwość umieszczenia odblaskowych naszywek identyfikacyjnych.

Oferowane produkty nie należy utożsamiać z środkami ochrony indywidualnej w rozumieniu rozp. Ministra Gospodarki z dn. 21.12.2005 w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz